תנאי שימוש באתר ” אומנותא ” תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד . .

1 קדימון אתר “אומנותא” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“מכירות מוצרים והזמת ייבוא מותאם”) עבור “אומנותא” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2 בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

3 האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “אומנותא” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “אומנותא .” בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש. .

4 תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5 קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

6 ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

.8 צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “אומנותא”.

.9 גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

10.כל קניה המתבצעת באתר אומנותא, אינה מהווה אסמכא או עילה, להזמנה סגורה שאינה ניתנת לביטול, אלא הכל תלוי בזמן המלאי המצוי מאותו מוצר, על אף אישור הזמנה, וקבלה על תשלום,

11. במידה ואומנותא לא תוכל לספק את המוצר הרי באנו להסכמה על החזרת סכום העסקה במלואה ללקוח, (גם במידה שנתנה קבלה או אימל המורה על קיום העסקה) וללא פיצוי על ביטול העסקה מצד אומנותא, הדבר לא בעניין שבשגרה אלא בא למנוע מקרים בהם מוצרים נמכרים בו זמנית בכל פלטפורמות החנות ועדיין לא עודכנו על חוסר מלאי, לכן אומנותא שומרת לה את הזכות להחזיר ללקוח את כספו ללא פיצוי על בטול עסקה מצד אומנותא,

12. מדיניות משלוחים משתנה מאזור לאיזור: מודיעין עילית,  ירושלים, בני-ברק שליח עד הבית,  לשאר האזורים  בארץ הטובין נשלחים בדואר רשום   – על פי תנאי ושרות דואר ישראל. זמני המשלוח ל מודיעין עילית,  ירושלים, בני-ברק עד 14 ימים בדרך כלל מגיע בין 48-72 שעות, לשאר אזורים עד 3 שבועות,  במידה ויש עיכובים במשלוח מצד דואר ישראל אין לאומנתא אחריות או השלכות בשל כך אין משלוחים להזמנה בפחות מ 100שח.

13. מדיניות החזרות – כל מוצר ניתן להחלפה בתנאי שלא נפתחה אריזתו כלל, או אין סמני בלאי או נזק על האריזה, בצירוף קבלה, ועד שבועיים מיום הקניה (עלויות משלוח אינם בגדר חזרה והלקוח ישלם משלוח באם החזיר ולפעמים גם תשלום נוסף על איסוף חבילה).

14. כל התמונות באתר גם של המוצרים הם תל”ח בלבד, ישנם מוצרים שהתמונה החזותית באתר או במוצר אינה מדויקת בשל יתכנות שינויים בגווני הזרקת הדיו למוצר, ואין הדבר מהוה עילה לפגם המוצר מצד אומנותא. עם כל זאת אומנותא עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לייצר באיכות גבוהה והדבר ניכר בטיב המוצרים.

0
דילוג לתוכן